A - Размер шрифта A +

Облыстық «Педагогикалық олимп» атты педагогикалық идеялар мен жобалар байқауы

Облыстық әдістемелік кабинеттің жұмыс жоспары негізінде химия, биология, математика, физика пәндері мұғалімдері арасында инновациялық қызметті ынталандыру, білім берудегі интерактивті оқыту әдістері мен пән бойынша өзекті педагогикалық тәжірибелеріне ғылыми-әдістемелік қолдау көрсету мақсатында облыстық  «Педагогикалық олимп»  атты  педагогикалық идеялар мен жобалар байқауы өткізілді.

Байқауда І.Жансүгіров атындағы ЖМУ – нің (Б.Оксикбаев - химия және биология кафедрасының химия және биология кафедрасының меңгерушісі, б.ғ.к., М. Джетимов - аға оқытушысы, т.ғ.к., С.Сейтова - математика және математиканы оқыту әдістемесі кафедрасының оқытушысы, профессор, п.ғ.д., Н.Жанатбекова - физика-математика факультеті, физика және физиканы оқыту әдістемесі кафедрасының меңгерушісі, п.ғ.к.) ғылыми қызметкерлері мен Талдықорған қаласындағы үш тілде оқытатын М.Арын атындағы №24 ДБАЛ ұстаздары (Д.Муталиев, М.Буланов, Қиса Маулет) сараптау комиссиясы құрамында жұмыс жасады. Байқаудың нәтижесінде әр секция бойынша жүлдегерлер анықталды:

І. №1 химия секциясы

І орын – М.Адият Жамбыл ауданы.

ІІ орын – Н.Рахымова Райымбек ауданы, Е.Артамонова Текелі қаласы.

ІІІ орын – М.Чамей Талдықорған қаласы, Е.Нұртай Еңбекшіқазақ ауданы,А. Лукпанова  Ескелді ауданы.

Номинациялар: «Педагогикалық идея» – А.Касымова Панфилов ауданы; «Педагогикалық жоба» – Е.Каирбекова Алакөл ауданы; «Үздік әдістемелік құрал» –         Г.Койбагарова Іле ауданы; «Үздік панорамалық шебер-сынып» – Г.Мансурова Ұйғыр ауданы;

ІІ. №2 биология секциясы

І орын – Қ.Алдабергенова Ескелді ауданы.

ІІ орын – А.Оңайқұлова Көксу ауданы, Е.Пак Қаратал ауданы.

 ІІІ орын – Р.Тазабекова Іле ауданы, Г.Уразова Текелі қаласы, Г.Зернова Алакөл ауданы.

Номинациялар: «Педагогикалық идея» – Н.Дукенбаева Еңбекшіқазақ ауданы; «Педагогикалық жоба» – Н.Зурдунова Талдықорған қаласы; «Үздік әдістемелік құрал» – Д.Толеубаева Ақсу ауданы; «Үздік панорамалық шебер-сынып» – А. Еспенова Кербұлақ ауданы; «Үздік панорамалық шебер-сынып» – Г. Жұрқабаева Балқаш ауданы;

ІІІ. №3 математика секциясы

І орын – Ж. Балтабай Райымбек ауданы.

ІІ орын – Т.Иванова Қаратал ауданы, А.Шошақ Текелі қаласы.

ІІІ орын – Т.Фазылова Балқаш ауданы, Б.Сарқытбай Ескелді ауданы, Е.Харабай Жамбыл ауданы.

Номинациялар: «Педагогикалық идея» – Ғ.Сарсебеков Ұйғыр ауданы; «Педагогикалық жоба» – Д.Смагулова Алакөл ауданы; «Үздік әдістемелік құрал» – А.Дарменова Талғар ауданы; «Үздік панорамалық шебер-сынып» – Г.Оспанбекова Панфилов ауданы.

ІҮ. №4 физика секциясы

І орын – Н.Кучербаева Жамбыл ауданы.

ІІ орын – А.Орынбетова Балқаш ауданы, В.Жилина Талдықорған қаласы, Б.Садыкова Ұйғыр ауданы.

ІІІ орын – Н.Цымбалова Алакөл ауданы, Э.Садыкова Ақсу ауданы.

Номинациялар: «Педагогикалық идея» – Н.Капалова Ескелді ауданы; «Педагогикалық жоба» – Ф.Гусенова Көксу ауданы; «Үздік әдістемелік құрал» – К.Тажимбетова Іле ауданынан иеленді. Аталған байқауға 63 мұғалім қатысты.

 

© 2018. Барлық құқықтар Қазақстан Республикасының заңдарында белгiленген қорғалған.
Әзірлеуші